Asansörlü Taşımacılık

 

Argon Nakliyat Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü Eşya Taşıma Günümüzde yoğun iş temposu ve hayatın çeşitli uğraşları arasında gerek ev taşıma, gerekse ofis taşıma ve diğer tüm taşıma işlemleri oldukça stresli ve yorucu bir hal almaktadır. Eşyaların ambalajlanmasından, taşınmasına ve yerleştirilmesine kadar detaylı ve uğraştırıcı bir süreç olarak görülen taşınma işleminde profesyonel bir yardım almak, işleri kolaylaştırdığı gibi, yorgunluk ve stresi de minimum düzeye indirger. Her türlü taşıma işlerinde Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan, Ankara Asansörlü Eşya Taşıma firması, müşterilerini bu yükten kurtararak, kaliteli, hızlı çözümler sunar. Müşterilerinden gelen taleplere uygun hareket eden firma, en hızlı şekilde randevu alır, görüşmesini yapar, ekspertiz işlemlerini tamamlar ve müşterilerine sunduğu detaylı raporlar üzerinde karşılıklı mutabakata varıp, taşıma sürecinde gerekli olan tüm işlemleri büyük bir titizlik göstererek sırasıyla tamamlar.

Müşterilerinin memnuniyetlerini ön planda tutan ve kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla hareket ederken, ekibinde yer alacak olan personelin eğitimine, gelişimlerine de büyük önem verir. Müşteri ile iletişimin çok önemli olduğu konusunda ekibine sürekli dönütler sağlayan firma, taşıma konusunda yer verdiği tüm detaylar ile tamamen profesyonel bir çözüm ortağıdır.

Nakliye Aşamaları Hakkında Asansörlü Eşya Taşıma firması, taşıma işlemini şu aşamalarla gerçekleştirir; Taşımaya söz konusu alanların, kat durumları, eşya kapasitesi, eşya türleri, gerekli olabilecek personel, montaj ve demonte işlemleri, tüm eşyalar için yeterli kapasiteye sahip araç temini gibi önemli konuların ele alınarak yapılan bir değerlendirme sonucunda ekspertiz raporu oluşturulur. Detaylı ekspertiz raporu müşteriye sunulur, karşılıklı değerlendirme yapılarak maliyet planlaması meydana getirilir ve sigortalama işlemleri yapılır. Anlaşma durumuna bağlı olarak sözleşmeler hazırlanır, ekspertiz raporunun eklendiği sözleşmeler imzalanarak taşıma işleminde gerekli aşamalara geçilir.

Asansörlü Eşya Taşıma
Asansörlü Eşya Taşıma

Eşyaların mevcut olduğu alanda demonte edilip, titizlikle paketlenmesi sağlanır.

Ambalajlanan eşyalar uygun araçlara yüklenir.

Transfer edilen alanda eşyalar ambalajlarından açılır, montaj yapılır ve müşterilerin yönlendirdiği alanlara yerleştirilir.

Fark Yaratan Hizmetler

Detaylı ekspertiz ile sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık,

Türkiye’nin dört bir yanına kusursuz hizmet,

Teknolojiye ve yeniliklere ayak uyduran bakış açısı,

Güler yüzlü, deneyimli, eğitimli ve uzman personel,

Planlı programlı, güvenilir hizmet,

Her türlü ihtiyaca uygun araç temini,

Müşteri odaklı çalışma prensipleri ve %100 memnuniyet,

Hizmet öncesi ve sonrası 7/24 müşteri desteği

Ekspertiz Hizmeti

Hiçbir eşyanın değer kaybına uğramaması, hasara ve zarar maruz kalmaması açısından yapılacak olan keşif ve değerlendirme sonrasında tüm eşyaların durumu, kırılacak eşyaların sınıflandırılması, titiz taşıma yöntemlerinin belirlenmesi, taşıma yapılacak olan alanların değerlendirilmesi, kat durumu, en ayrıntılı şekilde raporlanır ve müşteriye sunulur. Bu değerlendirmelere istinaden maliyet çıkarılır ve kabul edilmesi durumunda sigortalama işlemlerini de içeren sözleşmeler hazırlanarak karşılıklı imzaya sunulur. Taşıma esnasında eşyaların kaybolmaması, hasar görmemesi ve gereken hassasiyetin gösterilebilmesi açısından oldukça önemli bir uygulama olan ekspertiz işlemi, firma tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uzman Ekip Tarafından Yapılan Paketleme Ve Ambalajlama İşlemleri Eşyanın niteliğine, değerine ve durumuna uygun şekilde ambalajlanması ve en iyi şekilde taşınabilmesi için çok çeşitli malzeme seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar; karton koli, fıçı, kabarcıklı naylonlar, sargı malzemeleri ve çeşitli bantlardan oluşur. Asansörlü Eşya Taşıma firması, taşınacak olan eşyaların özelliklerine en uygun paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirirken yüksek hassasiyet göstererek, eşyaların hiçbir zarara uğramamasını sağlar. Firmanın uzman personeli öncelikle demonte işlemini gerçekleştirir. Ardından uygun şekilde paketler ve eşya durumuna göre sınıflandırıp, taşıyarak araçlara yükler. Araçlarla yeni taşınacak olan alana getirilen eşyalar, ambalajlarından açılarak en hızlı şekilde yerleştirilir.

 

Menü