Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Bir işi profesyonel olarak yapmak önemlidir. Sektörde öne çıkan bir isim olarak yıllardır işimizi en profesyonel şekilde yapıyoruz. Teknik ekibimiz, işini bilen tecrübeli kişiler arasından seçilmiştir. Müşteri odaklı olarak hizmet veren Uğurum Nakliyat olarak, müşterilerin memnuniyeti birinci plandadır. Her türlü nakliye işleri itina ile yapılır. Uğurum Nakliyat olarak hedefimiz dünya lideri olmaktır. Bunun için hizmet vererek, çaba sarf ediyoruz.

şehirler arası nakliyat

Ulaşım ve Randevu

Verilen hizmette her hangi bir aksaklık yaşanmaması için tüm nakliyat firması işlerinde randevu sistemi ile çalışıyoruz. Bir kaç gün önceden bizi aradığınızda görevli elemanlarımız gelip önceden iş etüdü gerçekleştiriyor. Taşınacak, nakliyesi yapılacak eşya ve teçhizata uygun gerekli koliler ayarlanıyor. Sökülüp tekrar kurulumu yapılacak eşyalar ile ilgili gerekli görevli Şehirler Arası Nakliyat eleman sayısı belirleniyor. Daha sonra istenilen gün ve saatte nakliye aracı ve gerekli personel verilen adreste hazır bir şekilde bulunuyor.

Verilen Hizmet ve Sigorta

Şehirler Arası Nakliyat firması Müşterilerin hiç bir şekilde mağduriyet yaşamaması için gerekli olan taşıma sigortası yapılmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için gerekli özen gösterilse de her hangi bir olumsuzluğa karşı müşterilerin hiç bir kayıp yaşamaması için sigorta yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı istenilen yere nakliye hizmet vermekteyiz. Her türlü eşya, ofis, fabrika ve sağlık kurumunun nakliyesi yapmaktayız. Taşınacak olan eşyanın türünü ve cinsine göre koli ve ambalaj yapıyoruz. Müşterilerimiz sadece kişisel eşyalarını alıp çıkıyor. Tüm nakliye işleriniz için hemen irtibata geçebilirsiniz.

Menü