Tarihçemiz

 

 

argon nakliyat firması

Ankara Evden Eve Nakliyat Firması olarak Nakliyat konusunda büyük bir deneyime sahip olan Argon Nakliyat Firması 1975 yılından beri sorunsuz hizmet sunuyor. Türkiye’nin beş büyük ilinde 100 den fazla çalışanı ile müşterilerine en iyi nakliyat deneyimi yaşatmak adına kendini sürekli olarak yenilemeye devam ediyor.

 

Taşınma aşamasında ev sahipleri gergin ve sıkıntılı olurlar. Yeni bir eve taşınmanın heyecanından çok eşyaların hasarsız ve sıkıntısız bir şekilde taşınması konusunda bazı endişelere kapılırlar. Eşyaların ambalajlanmasından paketlenmesine ve araçlara kadar geçen zaman diliminde firma olarak gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe güven ve kalite çok önemlidir. Bireylerin günlük yaşamda itina ile kullandığı eşyaların çok dikkatli taşınması taşıma firmasının özellikleri arasında yer almaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmasına güvenerek taşınmayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

argon nakliye since

Eşya Taşınmasında Önemli Noktalar

Çeşitli sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalan kişiler için bu dönemde en önemli konu nakliyat firmasıyla anlaşabilmek ve doğru kişiyle irtibat kurmak gerekir. Firma olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde ortak amaç tüm eşyaların güvenle yeni adrese ulaştırmaktır. Tüm eşyalar fiziki özelliklerine göre ayrılıp ambalajlanır. Ambalajlama işlemi bittikten sonra kırılacaklar ayrı yerlerde diğer eşyalarda farklı paketlemeyle kolilenerek büyük araçlara bırakılır. Taşınma esnasında tüm eşyalar nakliyat firmasının kontrolünde olup olabilecek sorunda gerekli olanlar hemen yapılır. Güvenilir bir ortamda evden eve nakliyat sektörü kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat İle Güvenli Ortamlar

Ankara evden eve nakliyat firması ekibi güler yüzü ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelen talepler doğrultusunda modern anlayışla eşyalar yeni adrese taşınır. Nakliyat sektörü içerisinde tüm kurumsal faaliyetler itina ile yapılarak müşterilerin beklentileri anında giderilir. Tüm personel deneyim alanlarına göre ayrılarak hızlı ve pratik çözümler getirerek kısa sürede eşyaların taşınmasında destek olurlar. Eşyaların paketlenme aşamasında özel ve farklı yöntemler kullanılarak firmanın kalitesi ortaya çıkar. Evde kullanılan büyük eşyaların taşınması sırasında tümü özel malzeme ile ambalajlanarak dikkatli bir şekilde deneyimli personel ile araçlara yüklenir ve yeni eve özenli bir şekilde götürülür.

Doğru Tercihlerle Doğru Nakliyat

Ankara Evden eve Taşıma Büyük eşyalardan sonra sökülüp tekrar kurulması gereken eşyalarda alanında uzman olan marangozlar eşliğinde hızlı bir şekilde yerine yerleştirilir. Güvenli montaj için tüm teçhizata sahip olunduğundan dolayı müşterilerin duyduğu güven hiçbir maddiyatla bağdaştırılamaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menü